home výuka aplety laboratorní práce testy projekty práce žáků

Tento web vznikl jako podpora výuky fyziky a přírodních věd na II. stupni ZŠ Bučovice 711

 
 

          PŘIJATÝ PROJEKT                          NEODEVZDANÝ PROJEKT

2017/2018

6.ročník

ZÁKLADNÍ FYZIKÁLNÍ VELIČINY - MĚŘENÍ DÉLKY A VÝPOČET OBJEMU

6.A

6.B

1. ČERNÁ TEREZA  
2. ČERNÁ KRISTÝNA  
3. HANÁK MARTIN  
4. HANÁK LEOŠ  
5. HUBAL TOMÁŠ  
6. CHLÁDEK DANIEL    
7. KALIVODA FILIP  
8. KRPCOVÁ NIKOLA  
9. KŘETÍNSKÁ AMÁLIE    
10. LACINÁ SABINA  
11. MINAŘÍKOVÁ ADRIANA    
12. MUSIL MATĚJ  
13. NOVÁK ADAM  
14. ORŠELOVÁ KATEŘINA  
15. PETERKA JAN    
16. PLHAL JAN  
17. POSPÍŠILOVÁ DORA  
18. PROTIVÁNKOVÁ KAMILA  
19. RÁJA PAVEL  
20. ROTREKL DENIS  
21. RŮŽIČKOVÁ TEREZA    
22. ŠUBRT JEREMY  
23. ŠVESTKA ADAM  
24. TESAŘOVÁ MARKÉTA  
25. TÖKÖLYI VIKTORIE  
26.        
27.        
28.        
1. BÁREK VOJTĚCH
2. ČERVENKA JAKUB
3. DAŠOVSKÁ MARIE  
4. DEMEL ADAM ARNOLD
5. DEMELOVÁ MICHAELA
6. DOLEŽALOVÁ DENISA
7. FRYČAR ANTONÍN
8. HOŇKA PETR
9. HRABOVSKÝ SEBASTIÁN  
10. CHALUPOVÁ LINDA
11. KNAPEK JIŘÍ
12. KOLÁČKOVÁ MICHAELA
13. KOVAŘÍKOVÁ KRISTÝNA  
14. KUBÍČEK DANIEL
15. MÁŠA JAKUB  
16. NOVÁK MAREK  
17. SEDLÁČEK MAREK  
18. SEKERKA MICHAL
19. SKOKANOVÁ ANETA
20. SLANINA JAKUB
21. SMEJKALOVÁ KRISTÝNA
22. ŠMEHLÍK ROMAN  
23. TYLŠAR MATĚJ
24. VÁŇOVÁ KLÁRA
25. VÉVODOVÁ DENISA
26. ZOUHAR ADAM
27.      
28.      

7. ročník

OBJEM POLÉVKOVÉ A ČAJOVÉ LŽÍCE A HMOTNOST POTRAVIN VE STEJNÉM OBJEMU

7. A

7. B

1. BÁRTOVÁ NIKOLA  
2. BERÁNKOVÁ KVĚTOSLAVA ANNA  
3. BLAŇKA LUKÁŠ  
4. ČERMÁKOVÁ NATÁLIE    
5. ČERVINKOVÁ NATÁLIE  
6. HASALOVÁ ADÉLA  
7. LINDEROVÁ ŠÁRKA    
8. LOKAJ DAVID  
9. MARKOVÁ VERONIKA  
10. NAVRÁTIL MATĚJ  
11. PASEKOVÁ ANNA    
12. PAVLÍK JAROSLAV  
13. POKORNÝ ŠIMON  
14. PROCHÁZKOVÁ DENISA  
15. ROTHER ISABELLA VICTORIA  
16. SEDLÁČEK VÍT  
17. STAŇKOVÁ KRISTÝNA    
18. STEHLÍK ADAM  
19. ŠEBESTA MILAN    
20. ŠTAVKOVÁ SIMONA  
21. TESÁČEK FILIP  
22. TESÁČEK TADEÁŠ  
23. TOMÁNEK PETR  
24. TOMŠÍKOVÁ LAURA HANA  
25. TRUBAČ MATĚJ    
26. VONDRÁČEK PETR    
27. VRÁNOVÁ SABINA  
28. GRIMOVÁ DENISA  
29. KŘEMEČKOVÁ ANETA  
30. ZELENÝ LUDĚK    
1. BARTOŠ DANIEL  
2. BLAŽKOVÁ NIKOLA
3. CIBULKA DOMINIK
4. ČAMLÍK FILIP
5. GOTTVALDOVÁ KAMILA
6. GOTTVALDOVÁ KAROLÍNA
7. HANÁK KAMIL
8. HUJŇÁK RADEK
9. JANUŠ JOSEF
10. KOUDELKOVÁ ANETA
11. KREJČÍŘ JIŘÍ
12. LONÍČEK JAKUB
13. LUSKOVÁ TEREZA  
14. MACHÁTOVÁ KATEŘINA  
15. NENIČKOVÁ NIKOLA
16. PEROUTKA FILIP
17. PINKEOVÁ JANA  
18. SLADKÁ NIKOLA
19. STUCHLÍKOVÁ NATÁLIE
20. SURALOVÁ MARKÉTA
21. SYNEK STANISLAV
22. URBAN JIŘÍ
23. VALENTOVÁ KAROLÍNA
24. VYKYPĚL ALEŠ  
25.      
26.      
27.      
28.      
8.ročník

TEPELNÉ ZTRÁTY

8. A

8. B

1. BUDÍK ONDŘEJ  
2. CALTOVÁ KAROLÍNA  
3. ČERVINKOVÁ RADKA  
4. DEMETEROVÁ GABRIELA    
5. DVOŘÁK MARTIN  
6. DOLEŽALOVÁ TEREZA  
7. HALLOVÁ VERONIKA  
8. HODULÍKOVÁ KLÁRA    
9. JANEČEK VLADISLAV    
10. LOKAJ DAVID    
11. MARKOVÁ VERONIKA  
12. MIHALÍKOVÁ GABRIELA  
13. PELKOVÁ KRISTÝNA  
14. POKLADNÍKOVÁ ANDREA    
15. POSPÍŠIL TOMÁŠ  
16. SMEJKALOVÁ LUCIE  
17. SUCHÁNKOVÁ EVA  
18. ŽÁČKOVÁ KLÁRA  
19. TRUBAČOVÁ EVA    
         
         
         
         
         
         
1. BORKOVEC MICHAL  
2. CENKOVÁ KLÁRA  
3. ČIHÁČEK ŠIMON  
4. DAVID ADAM  
5. GRIMOVÁ NATÁLIE  
6. HLAVÁČEK ŠIMON  
7. HOMOLOVÁ NATÁLIE  
8. JAHODA LUKÁŠ  
9. KOHOUTEK DAVID  
10. KŘÍŽKOVÁ NATÁLIE  
11. KUBEČKOVÁ KRISTÝNA  
12. KUKOL TOMÁŠ    
13. KOŠIČAN GABRIEL  
14. PAŤAVA ROSTISLAV  
15. RÁJOVÁ KATEŘINA  
16. SVOBODA KRYŠTOF  
17. ŠÍDLOVÁ LUCIE  
18. TOMAN FILIP  
19. VEČEŘOVÁ ADÉLA  
20. VINKLAR ŠIMON  
21. VOŇKOVÁ MICHAELA  
22. ZOUREK MATĚJ  
         
         
         

7.ročník

9. ročník

SPOTŘEBIČE

9. A

9. B

1. CELNAROVÁ JANA  
2. CELNAROVÁ LENKA  
3. DOLEŽALOVÁ KATEŘINA  
4. DŘÍMAL MICHAL  
5. HALLA PATRIK  
6. HÝBLOVÁ VERONIKA  
7. KUCHTA LIBOR    
8. KLEIBLOVÁ MARKÉTA  
9. KŘIVÁNEK ONDŘEJ    
10. KŘÍŽOVÁ LUCIE  
11. KUČEROVÁ ALICE  
12. MACOUREK VILÉM  
13. OBDRŽÁLEK JAN    
14. OBDRŽÁLEK JAKUB  
15. POSPÍŠILOVÁ KLÁRA    
16. REŠKOVÁ MONIKA  
17. ROTREKL PAVEL  
18. RŮŽIČKOVÁ KAROLÍNA    
19. ŘEZNÍČEK LUKÁŠ  
20. SEKERKOVÁ HANA  
21. ŠVENDA JAKUB  
22. VALÍČEK MARTIN  
23.        
         

 

1. BRÁZDILOVÁ MICHAELA  
2. ČULÍK MATĚJ  
3. DAŠOVSKÁ LENKA  
4. DRMOLOVÁ KRISTÝNA    
5. EFFENBERGER MICHAL    
6. EHRENBERGER PAVEL  
7. FENYKOVÁ LUCIE    
8. FLORIÁNOVÁ KRISTÝNA  
9. FRAŇOVÁ SABINA  
10. HANÁK FILIP  
11. JAHODA RADIM    
12. KAŠPÁRKOVÁ HANA  
13. KOCMANOVÁ SABINA  
14. KOLÁČEK DAVID    
15. KŘIVÁNKOVÁ LUCIE  
16. NEVIDOVÁ BARBORA    
17. PREISINGEROVÁ DENISA    
18. STANĚK DAVID    
19. STANĚK SAMUEL  
20. ŠOPÍKOVÁ LUCIE  
21. ŠTĚRBOVÁ HANA  
22. ŠUJAN ŠTĚPÁN  
23. VODÁK RADEK    
         
         

 
Projekty 16/17
6.ročník
7.ročník
8.ročník
9.ročník